Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Dane do faktury (opcjonalnie)
Payment method
ZADBAJ O CIAŁO I ZMYSŁY
Kąpiel to najprzyjemniejszy sposób, by dać odpocząć ciału i duszy. Znajdź niepowtarzalny, osobisty rytuał, by odzyskać wewnętrzną harmonię.
Z wanną i umywalką FJORDD zamienisz zwykłą łazienkę w domowe SPA, strefę relaksu dla całej rodziny.
FJORDD to marka założona przez pasjonatów kreowania rzeczy niepowtarzalnych.
Nasze produkty stworzyli eksperci z branży łazienkowej.
Inspiracją do powstania marki były skandynawskie fiordy, niepowtarzalne w swoim majestatycznym pięknie. Równowaga sił natury, zetknięcie się dwóch przeciwstawnych żywiołów – dającej ukojenie wody i niezniszczalnych skał – pobudza twórczą wyobraźnię człowieka. Równocześnie kontakt z odwiecznymi siłami przyrody zapewnia poczucie równowagi i wycisza umysł.
Idąc za podszeptem natury stworzyliśmy markę FJORDD, która stawia na harmonijny i ponadczasowy design.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Produkty FJORDD wyróżnia spójne, harmonijne wzornictwo oraz wyjątkowa ergonomia i komfort. Wanny i umywalki oferują całe spektrum możliwości stworzenia niepowtarzalnego wnętrza, które będzie wyrażać Twój indywidualny styl. To dzięki produktom FJORDD zmienisz swoją łazienkę w domowe SPA, miejsce wypoczynku całej Twojej rodziny. Wanny i umywalki wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE®, dlatego długo utrzymują ciepło wody. A dodatkowo ten innowacyjny materiał jest piękny, trwały i niezwykle przyjemny w dotyku.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Ergonomia
Nasze wanny mają optymalnie dobraną długość i szerokość. A ustawione pod ergonomicznym kątem oparcia dają ciału najbardziej naturalne ułożenie, czyli z lekko ugiętymi nogami. Podczas długiej kąpieli w wannie wygodnie zrelaksują się dwie osoby.
Innowacja
Produkty wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE® składającego się w dwóch trzecich z naturalnej skały dolomitowej. Materiał ten długo utrzymuje ciepło wody, a składnik hydrofobowy, który FJORDD ma w swoim standardzie, zapewnia łatwość czyszczenia. Wszystkie produkty mają nowoczesne i wyjątkowo estetyczne korki wykonane z tego samego materiału co całość urządzenia. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Design
Wszystkie produkty mają nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływów wykonane z tego samego materiału, dzięki czemu nasze produkty zachowują jednorodną czystą formę i pozwalają dobrać dowolny kolor baterii. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Filozofia domowego SPA
Marka FJORDD zamienia każdą łazienkę w domowe SPA. Odkryj długie relaksujące kąpiele! Znajdź swój ulubiony rytuał, dający odpoczynek ciału i ukojenie zmysłom…
STWORZONE DLA TWOJEJ WYGODY
POZNAJ KOLEKCJĘ SALMA
Prosty, harmonijny kształt przypominający misę – to wyróżniki tej linii.
Wanna i umywalka wykonane zostały z kamiennego kompozytu AQUASTONE®.
Przejdź do kolekcji SALMA
Nagroda za design
dla kolekcji FJORD
FJORDD przykuł uwagę branży wnętrzarskiej wyjątkowymi propozycjami wyposażenia łazienki. Świat designu przywitał nas nagrodą Must Have. Otrzymaliśmy ją za naszą kolekcję FJORD, obejmującą wannę i umywalkę.
To dla nas szczególne wyróżnienie, i to nie tylko dlatego, że jest pierwsze. Cieszy nas, że zostaliśmy docenieni przez ekspertów, którzy wybierają najciekawsze propozycje dostępne na polskim rynku. Jury, które obraduje w ramach Łódź Design Festival, doceniło kolekcję za świetne walory użytkowe oraz oryginalny design.
POZOSTAŁE KOLEKCJE MARKI FJORDD
PISZĄ O NAS
DLA PROJEKTANTÓW
OFERTA WSPÓŁPRACY
Marka FJORDD zaprasza do podjęcia współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz biura projektowe.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
ul. Strzelecka 29A/39
61-846 Poznań