HARDA
Nowość 2023! To połączenie nowoczesnego designu i komfortu, by zmienić domową łazienkę w świątynie relaksu. Opływowe kształty połączone z niesamowitym komfortem i ergonomią sprawiają, ze ta kolekcja dedykowana jest miłośnikiem rozwiązań unikatowych. Wanna i umywalka HARDA to odpowiedź na wszystkie potrzeby domowników.
Gorąca kąpiel to przede wszystkim czas relaksu i odpoczynku. Taka kąpiel może jednak przynieść coś więcej niż przyjemność, ale także konkretne korzyści zdrowotne.
To uosobienie nowoczesnego designu, na który składa się udane połączenie intrygującej formy z ergonomią. Ta kolekcja pomoże przekształcić łazienkę w domową strefę relaksu. Kolekcja dedykowana jest wszystkim, którzy marzą o unikatowych rozwiązaniach wzorniczych zapewniających komfort użytkowania na co dzień.

Modele z tej kolekcji wyposażono w nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływów wykonane z tego samego materiału (co pozwala połączyć wannę z armaturą w dowolnym kolorze) oraz przelew gwarantujący bezpieczeństwo i chroniący przed zalaniem. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł