Dlaczego
FJORDD?
Marka FJORDD powstała, by odpowiedzieć na potrzebę harmonii, spokoju i relaksu. To propozycja łazienki sprzyjającej głębszym niż dotychczas doznaniom zmysłowym. Kolekcje produktów zrodziły się z innowacyjnych pomysłów, doświadczenia i pasji. FJORDD zamienia łazienkę w domowe SPA, w którym oderwiesz się od codzienności.
FJORDD to zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce wanny i umywalki. Urządzenia znajdziemy w kilku spójnych kolekcjach, które stanowią gotową podpowiedź dla architektów i klientów indywidulanych.

Kolekcje FJORDD wnoszą do łazienki harmonijny styl oraz najwyższą ergonomię i komfort użytkowania.
  • dr Marcin Jędrzak
    Projektant
    Punktem wyjścia do stworzenia produktów marki FJORDD było pytanie – jaką rolę pełni dziś łazienka w naszych domach? I jak wpływa to na sposób jej wyposażenia. Z pewnością nie jest już tylko miejscem, do którego wpadamy w pośpiechu. Obecnie jest to starannie zaprojektowana przestrzeń, dająca komfort i ciesząca oko. Dlatego projekty dla FJORDD są wyjątkowo ergonomiczne i unikalne pod względem designu. Udało się to uzyskać dzięki wyjątkowo plastycznemu materiałowi jakim jest AQUASTONE®, który jest wdzięczną materią dla projektanta.
  • dr Witold Kasperkowiak
    Właściciel
    FJORDD to holistyczna koncepcja łazienki. Dostarczamy naszym klientom całościowe doświadczenie, odbierane wszystkimi zmysłami, które zamienia zwykłą łazienkę w domowe SPA. Jakość naszych produktów zapewnia opracowany przez nas kamienny kompozyt AQUASTONE® oraz ściśle kontrolowany proces produkcji w naszej fabryce. To pozwala nam pracować nad rozwojem kolejnych produktów, które sukcesywnie będą uzupełniać portfolio marki.
KAMIENNY KOMPOZYT AQUASTONE®

Materiał AQUASTONE® wykonany jest w dwóch trzecich z mieszanki różnych frakcji naturalnych skał dolomitowych, których spoiwami są żywica i środki utwardzające. W ten sposób powstaje wyjątkowo plastyczna masa, która daje się dowolnie kształtować i umożliwia tworzenie nawet najbardziej finezyjnych kształtów o niewielkich grubościach ścian.

Wykonane z kamiennego kompozytu produkty marki FJORDD są dodatkowo wzbogacone składnikiem hydrofobowym. Dzięki gładszej strukturze niż w przypadku innych produktów wykonanych z porównywalnych materiałów dostępnych na rynku powierzchnie wanien i umywalek są odporne na zabrudzenia i bardziej higieniczne.
Naturalne pochodzenie kamiennego kompozytu sprawia, że jest w pełni bezpieczny dla użytkownika i nie traci naturalnego koloru.


AQUASTONE® ZAPEWNIA WYSOKIE WALORY UŻYTKOWE

Umywalki wykonane z tego materiału są lżejsze od tradycyjnej ceramiki, równocześnie zachowują swój bardzo naturalny charakter. Niezwykłą zaletą kamiennego kompozytu jest również jego stabilność termiczna – woda nalana do wanny dłużej utrzymuje swoją temperaturę. Powierzchnia produktów jest przyjemna w dotyku, ma aksamitną teksturę i jest w pełni naprawialna.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł