SOGNE
Nowość 2023! To zaproszenie lekkości i świeżości do pokoju kąpielowego. Delikatne, miękkie, opływowe kształty wprost wpływają na harmonię wnętrza. Łagodność i subtelność powodują, że łazienka nabiera ponadczasowego wyglądu i z całą pewnością sprzyja relaksowi.
Łazienka jest dziś czymś więcej niż przestrzenią pielęgnacji i higieny. Dziś to miejsce, w którym możemy naładować swoje baterie po stresującym dniu. Trudno jednak relaksować się w bezdusznym, czysto funkcjonalnym pomieszczeniu. Co zrobić, by stała się prawdziwym domowym SPA? Wyposażyć w wygodną wannę sprzyjającą relaksowi.
Wanna z tej kolekcji idealnie nadaje się do dostawienia do ściany i murku, umywalka to miękka i opływowa forma. Wanna oraz umywalka z kolekcji Sogne to propozycja do wszystkich łazienek, a wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE®.

Kolekcja wprowadza do wnętrza pokoju kąpielowego poczucie lekkości. Delikatne, opływowe kształty nadają modelom harmonijny wygląd. Subtelność designu spodoba się o osobom, które chcą, by aranżacja domowego SPA zyskała ponadczasowy charakter. Modele z tej kolekcji wyposażono w nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływów wykonane z tego samego materiału (co pozwala połączyć wannę z armaturą w dowolnym kolorze) oraz przelew gwarantujący bezpieczeństwo i chroniący przed zalaniem. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.

Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł