SENJA
DOBRY WZÓR 2021
Jesteśmy szczególnie dumni, iż jedna z naszych kolekcji – SENJA – została zakwalifikowana przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór do finału!

Organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego konkurs jest najstarszym polskim konkursem wzorniczym. Od prawie 30 lat wyróżnia dobrze zaprojektowane produkty.

5 listopada 2021 r. odbędzie się gala, podczas której poznamy zwycięzców. Trzymajcie kciuki za SENJĘ!
Kolekcja przyciąga uwagę mocno zarysowanymi łukami, ich kształt inspirowany był grotem strzały.
Do stworzenia wanny i umywalki służy kamienny kompozyt AQUASTONE®.
Czy wyobrażasz sobie czasami, że chwilę po tym, jak przekroczysz próg domu, możesz zapomnieć o otaczającym Cię świecie i oddać się beztroskiemu relaksowi? To jest możliwe, jeśli pozwolisz sobie na zaaranżowanie domowego SPA.
Wykonane z kamiennego kompozytu AQUASTONE® wanna i umywalka SENJA mają przyjemną, sensoryczną teksturę i charakterystyczne mocno zarysowane łuki. Kształt wanny inspirowany był grotem strzały, a spore rozmiary i świetne parametry termiczne zapraszają do długich kąpieli we dwoje. Z kolei umywalka ma formę nieco spłaszczonej elipsy. Oba modele wyposażono w nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływu wykonane z tego samego materiału, co pozwala połączyć wannę z armaturą w dowolnym kolorze. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł