ramsa
Modele z tej kolekcji mają eliptyczny kształt i charakterystyczną półkę na akcesoria.
Wanna i umywalka wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE®.
Nastrojowa muzyka, łagodne światło i odpowiednio dobrany zapach pozwalają zamienić zwykłą kąpiel w relaksujący rytuał. Możemy się nim cieszyć we własnej łazience, która stanie się naszym rodzinnym SPA. Do tego celu zaprojektowana została kolekcja RAMSA.
Wykonane z kamiennego kompozytu AQUASTONE® wanna i umywalka RAMSA mają przyjemną, sensoryczną teksturę i subtelne wzornictwo pasujące do każdej aranżacji. Wanna ma świetne parametry termiczne i ergonomiczną formę, zatem będzie idealna do wspólnych długich kąpieli. Zamontujemy ją przy ścianie lub narożniku, a zintegrowana z nią półka będzie miejscem na sole i olejki kąpielowe. Eliptyczny kształt i charakterystyczną półkę ma również umywalka RAMSA. Modele z kolekcji wyposażono w nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływu wykonane z tego samego materiału, co pozwala połączyć wannę z armaturą w dowolnym kolorze. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Nagroda
Diament Meblarstwa 2022
dla kolekcji RAMSA
Konkurs "Diament Meblarstwa" organizowany jest od 2006 r.
Ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

W edycji "Diament Meblarstwa 2022" nasza kolekcja RAMSA została uhonorowana tym wyróżnieniem.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł