Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Dane do faktury (opcjonalnie)
Payment method
Remont łazienki - krok po kroku
Zostaw swój adres e-mail i wyślemy do Ciebie poradnik na co zwracać uwagę podczas remontu łazienki.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Aquastone Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Administratorem jest Aquastone sp. z o.o. z siedzibą w 61-846 Poznań, ul. Strzelecka 29a/39. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
FJORDD to marka założona przez pasjonatów kreowania rzeczy niepowtarzalnych.
Nasze produkty stworzyli eksperci z branży łazienkowej.
Inspiracją do powstania marki były skandynawskie fiordy, niepowtarzalne w swoim majestatycznym pięknie. Równowaga sił natury, zetknięcie się dwóch przeciwstawnych żywiołów – dającej ukojenie wody i niezniszczalnych skał – pobudza twórczą wyobraźnię człowieka. Równocześnie kontakt z odwiecznymi siłami przyrody zapewnia poczucie równowagi i wycisza umysł.
Idąc za podszeptem natury stworzyliśmy markę FJORDD, która stawia na harmonijny i ponadczasowy design.
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Produkty FJORDD wyróżnia spójne, harmonijne wzornictwo oraz wyjątkowa ergonomia i komfort. Wanny i umywalki oferują całe spektrum możliwości stworzenia niepowtarzalnego wnętrza, które będzie wyrażać Twój indywidualny styl. To dzięki produktom FJORDD zmienisz swoją łazienkę w domowe SPA, miejsce wypoczynku całej Twojej rodziny. Wanny i umywalki wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE®, dlatego długo utrzymują ciepło wody. A dodatkowo ten innowacyjny materiał jest piękny, trwały i niezwykle przyjemny w dotyku.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Ergonomia
Nasze wanny mają optymalnie dobraną długość i szerokość. A ustawione pod ergonomicznym kątem oparcia dają ciału najbardziej naturalne ułożenie, czyli z lekko ugiętymi nogami. Podczas długiej kąpieli w wannie wygodnie zrelaksują się dwie osoby.
Innowacja
Produkty wykonane są z kamiennego kompozytu AQUASTONE® składającego się w dwóch trzecich z naturalnej skały dolomitowej. Materiał ten długo utrzymuje ciepło wody, a składnik hydrofobowy, który FJORDD ma w swoim standardzie, zapewnia łatwość czyszczenia. Wszystkie produkty mają nowoczesne i wyjątkowo estetyczne korki wykonane z tego samego materiału co całość urządzenia. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Design
Wszystkie produkty mają nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływów wykonane z tego samego materiału, dzięki czemu nasze produkty zachowują jednorodną czystą formę i pozwalają dobrać dowolny kolor baterii. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Filozofia domowego SPA
Marka FJORDD zamienia każdą łazienkę w domowe SPA. Odkryj długie relaksujące kąpiele! Znajdź swój ulubiony rytuał, dający odpoczynek ciału i ukojenie zmysłom…
NASZE NAGRODY
STWORZONE DLA TWOJEJ WYGODY
POZNAJ KOLEKCJĘ SALMA
Prosty, harmonijny kształt przypominający misę – to wyróżniki tej linii.
Wanna i umywalka wykonane zostały z kamiennego kompozytu AQUASTONE®.
Przejdź do kolekcji SALMA
POZOSTAŁE KOLEKCJE MARKI FJORDD
PISZĄ O NAS
DLA PROJEKTANTÓW
OFERTA WSPÓŁPRACY
Marka FJORDD zaprasza do podjęcia współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz biura projektowe.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin