Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Dane do faktury (opcjonalnie)
Payment method
Remont łazienki - krok po kroku
Zostaw swój adres e-mail i wyślemy do Ciebie poradnik na co zwracać uwagę podczas remontu łazienki.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Aquastone Sp. z o.o. Zgoda jest dobrowolna. Administratorem jest Aquastone sp. z o.o. z siedzibą w 61-846 Poznań, ul. Strzelecka 29a/39. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.
SALMA
Prosty, harmonijny kształt przypominający misę – to wyróżniki tej linii.
Wanna i umywalka wykonane zostały z kamiennego kompozytu AQUASTONE®.
Otaczający nas świat pełen jest zgiełku. Często trudno jest się nam wyciszyć i złapać równowagę, o której marzymy. Ale jest to możliwe! Przecież w naszych czterech ścianach zawsze czujemy się bezpiecznie. Warto więc pomyśleć o stworzeniu domowego SPA w łazience, które stanie się przestrzenią beztroskiego relaksu.
Do niego idealnie nadaje się kolekcja SALMA. Wykonane z kamiennego kompozytu AQUASTONE® wanna i umywalka SALMA mają przyjemną, sensoryczną teksturę. A ich design jest prosty i harmonijny, zatem będą pasować do każdej łazienki. Dzięki wysokiej ergonomii, odpowiedniej długości i świetnym parametrom termicznym wanna jest idealna do długich wspólnych kąpieli. Modele z kolekcji wyposażono w nowoczesne i wyjątkowo estetyczne maskownice odpływów wykonane z tego samego materiału, co całość produktu, a to pozwala połączyć wannę z armaturą w dowolnym kolorze. Warto podkreślić, że w przypadku wanny jest to innowacyjne rozwiązanie marki FJORDD.
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin