Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Payment method
Remontujesz lub planujesz urządzenie swojej łazienki?
Zespół naszych ekspertów wesprze Cię przy doborze produktu, odpowie na wszelkie pytania techniczne, a nawet zorganizuje personalizację produktu, tak aby spełnić Twoje wszelkie wymagania!
Partner FJORDD:
Grupa Mo
Park Designu i Sztuki Mo
Poznań ul. Głogowska
Ul. Głogowska 248
60-111 Poznań
W urządzaniu łazienki należy wziąć pod uwagę funkcjonalność i estetykę, dlatego salon łazienek w Poznaniu oferuje szeroki wachlarz asortymentu, który umożliwia dopasowanie wyposażenia do indywidualnych potrzeb.

Przedstawiamy zróżnicowane propozycje światowych producentów, aby spełnić oczekiwania klientów marzących o łazience w stylu skandynawskim, rustykalnym lub minimalistycznym.

W salonie Mo czekają na Ciebie nieograniczone możliwości. W razie potrzeby zapewniamy pomoc w doborze wszystkich elementów.

Telefon kontaktowy: +48 61 661 61 61
Produkty na ekspozycji
Wanna FJORD
Wygodnie wyprofilowane łuki gwarantują komfortową pozycję podczas kąpieli nawet dwóm osobom. Wanna idealna do połączenia z armaturą ścienną podtynkową lub wolnostojącą. Możemy dobrać jej dowolny kolor, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna. Model FJORD to rodzinne SPA w najlepszym stylu.
Umywalka FJORD
Jednym będzie przypominać kroplę wody, innym skojarzy się z kamieniem. Ale wszystkich przekona do siebie wygodą podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Montowany na blacie model można połączyć z dowolną armaturą stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. a to dzięki jednolitemu charakterowi umywalki, której maskownica odpływu została wykonana z tego samego materiału.
Wanna BOLSTAD
Model ma niewielkie rozmiary i został specjalnie zaprojektowany z myślą o małych łazienkach. Dzięki temu nawet w kawalerce możemy stworzyć domowe SPA.
Ergonomicznie wyprofilowane i podwyższone z jednej strony oparcie zapewnia wysoki komfort wypoczynku w czasie kąpieli. Tak jak wszystkie modele marki, BOLSTAD ma elegancką maskownicę innowacyjnie wykonaną z tego samego materiału, co wanna.
Umywalka BOLSTAD
Nawet niewielka łazienka powinna być funkcjonalna i stylowa. Ważna rola w tym względzie przypada umywalce, z której korzystamy tu najczęściej. Z tą myślą został zaprojektowany model BOLSTAD, który udowadnia, że dobry design opiera się na niuansach. Krawędź montowanego na blacie modelu jest lekko wklęsła, a boki nieco uniesione. Dzięki temu woda mniej się rozpryskuje podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy.
Umywalka SENJA
To typowy model do umieszczenia na blacie lub szafce, z którym zastosujemy armaturę stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. Nic nie ogranicza też naszego wyboru stylistyki i koloru armatury, gdyż maskownica odpływu została wykonana z tego samego materiału, co umywalka.