Umywalka Bolstad
SKU: WBOC00002C00G110F
1409
1410.59
Nawet niewielka łazienka powinna być funkcjonalna i stylowa. Ważna rola w tym względzie przypada umywalce, z której korzystamy tu najczęściej. Z tą myślą został zaprojektowany model BOLSTAD, który udowadnia, że dobry design opiera się na niuansach. Krawędź montowanego na blacie modelu jest lekko wklęsła, a boki nieco uniesione. Dzięki temu woda mniej się rozpryskuje podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Innym ciekawym detalem jest maskownica wykonana z tego samego materiału, co umywalka. Dzięki temu dobierzemy do niej dowolną armaturę stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. Podobny do umywalki kształt ma zgrabna wanna BOLSTAD, która odpowiednia jest do małych łazienek.
Dane techniczne

Waga netto: 10 kg
Materiał: kamienny kompozyt AQUASTONE®
Średnica odpływu: 46 mm
Kolor: biała lub pełny kolor
Wykończenie: połysk lub mat
Za co klienci kochają BOLSTAD?
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać wannę i umywalkę z kolekcji BOLSTAD. Ale cztery są najważniejsze.
 • Jakość
  Najwyższą jakość produktów FJORDD potwierdzają certyfikaty i atesty. Składa się na nią zaawansowane wzornictwo, pochodzące z Europy materiały i butikowa produkcja. Gwarancją jakości jest również doświadczenie i profesjonalizm twórców marki, prawdziwych pasjonatów branży.
 • Design
  Kolekcja została w unikalny sposób zaprojektowana przez doświadczonego designera. Wanna i umywalka to harmonijne, wzajemnie uzupełniające się produkty. To także gotowa podpowiedź i rozwiązanie do Twojej łazienki. Przekonaj się jak dopracowany jest każdy detal i ile możliwości aranżacji zyskujesz dzięki FJORDD.
 • Ergonomia
  Kolekcja ma starannie przemyślane wymiary i proporcje. Wanna daje najwygodniejsze ułożenie ciała, czyli z lekko ugiętymi nogami. Oparcia są tak wyprofilowane, że z relaksujących kąpieli mogą korzystać dwie dorosłe osoby. FJORDD to łazienka idealnie dopasowana do Ciebie i Twojej rodziny.
 • Własny rytuał SPA
  Kąpiel relaksuje, leczy i zmniejsza ryzyko depresji. Efekty kąpieli są podobne do tych po masażu. Woda w temperaturze 36-38 stopni Celsjusza odpręża mięśnie, poprawia ich elastyczność, redukuje skurcze i napięciowe bóle głowy. Stwórz swój własny rytuał, by dać odpocząć ciału i duszy. Poprawa zdrowia i nastroju to najlepsza inwestycja.
Wanna Bolstad
Sprawdź wannę z kolekcji Bolstad
Obejrzyj produkt 3D i przymierz go w swojej łazience!
Materiał AQUASTONE®
Pielęgnacja
Produkty są łatwe do utrzymania w czystości. Skorzystaj z naszej rekomendacji pielęgnacji.
Naprawa
Niewielkie uszkodzenia, w przeciwieństwie do innych materiałów, można łatwo naprawić używając naszych zestawów naprawczych.
Ergonomia
Wygodne zaprojektowane produkty, dopasowane do pozycji ciała i zapewniające komfort użytkowania.
Utrzymanie temperatury
Niezwykłą zaletą kamiennego kompozytu jest również jego stabilność termiczna – woda w wannie dłużej utrzymuje swoją temperaturę.
Nowoczesny design
Wyjątkowo plastyczna masa, daje się dowolnie kształtować i umożliwia tworzenie nawet najbardziej finezyjnych kształtów o niewielkich grubościach ścian.
Nowoczesność
Łączy naturalne zalety kamienia i użytkowe zalety tworzyw sztucznych, jednocześnie eliminując ich wady.
Parametr
Kamienny kompozyt AQUASTONE®
Ceramika
Wyrafinowany design
◉◉◉◉◉
◉◉〇〇〇〇
Odporność na uszkodzenia
◉◉◉◉◉◉
◉〇〇〇〇〇
Naprawialność
◉◉◉◉◉◉
〇〇〇〇〇〇
Wykończenie matowe lub błysczące
◉◉◉◉◉◉
◉◉◉◉〇〇
Wykończenie dwukolorowe
◉◉◉◉◉◉
◉◉◉〇〇〇
Cienkie ścianki
◉◉◉◉◉◉
◉◉◉◉〇〇
Produkt naturalny w dotyku
◉◉◉◉◉◉
◉◉〇〇〇〇

Co zyskujesz z FJORDD?

Zmień łazienkę w domowe SPA, w którym oderwiesz się od codzienności.
 • -1-

  Bezpieczeństwo na lata

  Subtelny design urządzeń nigdy nie wyjdzie z mody. Wyjątkowa ergonomia i komfort będą służyły Twojej rodzinie na lata. A trwały materiał AQUASTONE® w razie uszkodzenia łatwo jest samodzielnie naprawić.

 • -2-

  Indywidualna podejście

  Z FJORDD zaprojektujesz wymarzoną łazienkę. Wybierzesz ulubiony kształt. Model wanny możesz dobrać do miejsca, które masz w łazience, a umywalki zamontować na kilka sposobów.

 • -3-

  Codzienny relaks

  Dzięki FJORDD stworzysz w domu prywatne SPA. Zwykła łazienka stanie się miejscem relaksu dla ciała i zmysłów. A efektem dobroczynnych rytuałów jest poprawa nastroju i zdrowia.

Bezpieczeństwo
W Fjordd bezpieczeństwo nasz to priorytet. Dzięki technologii SSL Twoje płatności są szyfrowane, paczka dokładnie zabezpieczona, a dostawa realizowana jest przez profesjonalną firmę kurierską z pełnym ubezpieczeniem CARGO. Gwarantujemy jakość naszych produktów poprzez 5-letnią gwarancję AQUASTONE oraz prosty proces zwrotów i reklamacji. Twoje bezpieczeństwo i satysfakcja są dla nas najwyższym priorytetem.

Bezpieczna

płatność

Płatności na naszej stronie są zabezpieczone technologią SSL (Secure Sockets Layer), która szyfruje wszystkie dane transakcji, uniemożliwiając dostęp osobom niepowołanym. Jest to technologia używana przez największe sklepy internetowe na rynku. Dodatkowo płatności kartą lub Stripe wymagają dodatkowego kodu 3D Secure dla zwiększonego bezpieczeństwa.

Ubezpieczona dostawa

Każdy produkt jest precyzyjnie zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem. Za dostawę odpowiada profesjonalna firma kurierska, a wszystkie paczki są w pełni ubezpieczone. Ubezpieczenie CARGO przewoźnika gwarantuje bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia przesyłki w transporcie.

Wszystkie produkty wykonane z materiału AQUASTONE są objęte gwarancją na 5 lat. Jako bezpośredni producent zapewniamy kompleksową obsługę reklamacji, eliminując potrzebę korzystania z usług pośredników. Szczegółowe informacje dotyczące warunków gwarancji można znaleźć tutaj.

Prosty zwrot

i reklamacje

Każdy klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny przez złożenie stosownego oświadczenia w ciągu 14 dni. Można skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy lub sformułować je samodzielnie. Wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

FJORDD to rodzima, polska marka
Wybierając nasze produkty wspierasz w polską firmę i polską gospodarkę.
Naszym rodzimym miastem jest Poznań - tu mieści się nasze centrum produkcyjne i dystrybucyjne.

Jako jedyni na rynku, dzięki zachowaniu najwyższych standardów produkcyjnych jesteśmy w stanie oferować państwu nasze produkty z 24-godzinną dostępnością.

PISZĄ O NAS
Sprawdź pozostałe produkty FJORDD
Potrzebujesz konsultacji?
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
+48 663 900 100
info@fjordd.com
AquaStone S.A.
ul. Gospodarcza 26
20-213 Lublin
Kapitał zakładowy 1 669 850 zł