BLOG

SENJA w ścisłym finale konkursu Dobry Wzór

Dobry Wzór to najstarszy i najbardziej prestiżowy polski konkurs wzorniczy. Od prawie 30 lat wyróżnia dobrze zaprojektowane produkty. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz Jury złożone z niezależnych specjalistów wybiera najlepszy design w ponad dwudziestu kategoriach. W tym roku ocenianych było 151 zgłoszeń. Do ścisłej czołówki konkursu w kategorii łazienka zakwalifikowała się nasza kolekcja SENJA.
Wolnostojąca wanna SENJA należy do kategorii modeli mniejszych, ma długość 160 cm. Dlatego nadaje się do łazienek o typowej wielkości. Jest też propozycją do salonów kąpielowych, w których może zostać efektownie wyeksponowana. SENJA to piękny design, ale również wygoda. Zapewniają ją ergonomicznie wyprofilowane oparcia i odpowiednia długość, dające stabilne podparcie sylwetki, bez konieczności zapierania się rękami lub nogami o wannę. Pozwala to na rozluźnienie mięśni, które pod wpływem ciepłej wody głęboko się relaksują. Kolekcja SENJA obejmuje również umywalkę nablatową. Oba urządzenia dostępne są w wykończeniu błyszczącym lub matowym. Więcej o linii, która stała się finalistą Dobrego Wzoru dowiecie się tutaj.
Tegoroczna edycja konkursu Dobry Wzór, któremu patronuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego miała swój finał 8 listopada. Tego dnia również rozpoczęła się trwająca do 12 grudnia 2021 roku wystawa pokonkursowa w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przy ulicy Świętojerskiej 5/7 w Warszawie, na której można było podziwiać wannę i umywalkę SENJA w matowym białym wykończeniu.