BLOG

Nasza pierwsza nagroda za design!

FJORDD jako marka na rynku jest zaledwie cztery miesiące. To bardzo krótki czas, ale już udało się nam przykuć uwagę branży wnętrzarskiej wyjątkowymi propozycjami wyposażenia łazienki. Świat designu przywitał nas nagrodą Must Have. Otrzymaliśmy ją za naszą kolekcję FJORD, obejmującą wannę i umywalkę. Więcej możecie przeczytać tutaj. To dla nas szczególne wyróżnienie, i to nie tylko dlatego, że jest pierwsze. Przede wszystkim cieszy nas, że zostaliśmy docenieni przez ekspertów, którzy wybierają najciekawsze propozycje dostępne na polskim rynku. Jury, które obraduje w ramach Łódź Design Festival, doceniło kolekcję za świetne walory użytkowe oraz oryginalny design.

Inspiracją dla projektu wanny i umywalki były wysokie skały fiordów, stromo spadające do morza. Z kolei najwyższa ergonomia i doskonale dobrane wymiary urządzeń dają komfort codziennego użytkowania. Szeroka misa umywalki sprawia, że woda się nie rozpryskuje na szafkę. Natomiast wanna zapewnia wygodną kąpiel dwóm osobom. A to tylko krok do zaaranżowania domowego SPA. 

Nagroda Must Have była pretekstem do zaprezentowania kolekcji FJORD podczas wystawy pokonkursowej na dziedzińcu łódzkiej Manufaktury, a jej projektant, Marcin Jędrzak wziął udział w ciekawej rozmowie na temat współczesnego designu podczas panelu „Lepiej Zaprojektowane”. Polecamy Wam tę rozmowę. Możecie zobaczyć ją w całości klikając tu.