BLOG

Czarna łazienka. Luksus i elegancja.

Czarna łazienka? To odważne, ale i niezwykle klimatyczne rozwiązanie. Cała lub wybrane elementy w tym kolorze, to coś, co gwarantuje elegancję płynnie przenikającą z wysublimowanym gustem. Buduje i tworzy niepowtarzalny klimat. Jeśli szukasz ponadczasowego, klasycznego wyglądu, który sprawia, że czujesz się jak w sekretnej jaskini, czerń może być doskonałym wyborem. Czerń nigdy nie wyjdzie z mody, więc jej używanie gwarantuje, że Twój wystrój nie zestarzeje się.

Jeśli masz obawy jak sprawdzi się to w Twoim wnętrzu, możesz zacząć od zastosowania tego rozwiązania w łazience dla gości. Spełnia ona inną rolę, zdecydowanie bardziej reprezentacyjną. W tej przestrzeni sprawdzi się idealnie.

Doskonale sprawdzi się również w łazienkach płynnie połączonych z sypialnią. Ciemna łazienka idealnie utrzyma stonowany, dyskretny charakter sypialni. Zapewniając głęboki relaks na koniec dnia.

W tym celu wszystkie nasze produkty dostępne są w czarnym kolorze. Na zdjęciu umywalki wolnostojące Lyse w kolorze czarnym.