BLOG

Co wyróżnia markę FJORDD? Przemyślany projekt!

Długo zastanawialiśmy się jak mamy się wyróżnić na tle innych marek proponujących wyposażenie łazienek. Piękny design proponuje wielu, ale my chcieliśmy pójść jeszcze o krok dalej. Dlatego zadaliśmy sobie najważniejsze pytanie – czy dostępne na rynku wanny są naprawdę wygodne?

I okazało się, że nie! Niektóre są za długie lub za wąskie. Trudno jest o wygodę, gdy wanna ogranicza nasze ruchy. Inne z kolei okazywały się zbyt długie, by dać ergonomiczne oparcie nogom, a to powoduje, że nie można w pełni się rozluźnić.

A nam chodziło o stworzenie wanny optymalnie dostosowanej do ciała współczesnego człowieka. Takiej, która jest „w sam raz". I w naszych modelach to się udało. Nasze wanny mają idealne proporcje, pozwalając usiąść w nich w najlepszej dla nas pozycji, czyli z lekko ugiętymi nogami. Przeciwległe ścianki wanien mają optymalny kąt oparcia - wyprofilowaliśmy je tak, by zapewnić każdemu wygodną pozycję podczas kąpieli, nawet jeśli jest ona we dwoje. Za ich ostateczny kształt odpowiada doświadczony projektant. Dzięki niemu każdy z naszych modeli zapewni Ci komfort podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksu.