BLOG

Pierwsze śniadanie prasowe!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. Tym razem zadebiutowaliśmy w roli gospodarza śniadania prasowego. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele najważniejszych polskich tytułów piszących o urządzaniu wnętrz, designie i architekturze.

Z kilkunastoma dziennikarzami spotkaliśmy się w gościnnych progach showroomu Whise Habit. Wybór nieprzypadkowy, bo podobnie jak marka Fjordd, Whise Habit proponuje design najwyższej próby – przedmioty piękne, zachwycające swoją prostotą i powstające zgodne z filozofią przemyślanych wyborów.

Najważniejszą okazją do spotkania się z prasą była premiera naszych dwóch nowych kolekcji wanien i umywalek: Sogne i Harda.

Pierwsza z nich dzięki delikatnym, opływowym kształtom wprowadza do wnętrza łazienki poczucie lekkości. Wolnostojąca wanna Sogne ma lekko uniesione węższe krawędzie, które otulają ciało. Większemu komfortowi służy również przelew ukryty w bocznej ścianie. Kolekcję uzupełniają umywalki przeznaczone do montażu na blacie. Ich dwa dostępne rozmiary pomagają w dopasowaniu całej linii zarówno do dużych, jak i mniejszych łazienek.

Na drugą nowość, prezentowaną podczas spotkania, składa się wanna przyścienna oraz umywalka wpuszczana w blat. Wyróżnikiem wanny Harda jest praktyczna półka biegnąca wzdłuż całego dłuższego boku, w którym również ukryty został przelew. Taka podręczna półka z powodzeniem zmieści baterię sztorcową oraz niezbędne w czasie kąpieli kosmetyki i akcesoria.

Podobnie jak wszystkie modele marki Fjordd także Sogne i Harda dostępne są od tegorocznej wiosny w intrygujących matach. Dziewięć kolorów z autorskiej palety Colours by Fjordd, która inspirowana jest światem skandynawskiej przyrody, to większa swoboda w aranżacji łazienki w bardziej zindywidualizowany sposób.

Nasze pierwsze spotkanie z przedstawicielami mediów było także okazją do opowiedzenia o genezie powstania marki Fjordd i funkcjonalnym aspektach produktów wykonanych z kamiennego kompozytu Aquastone®.