Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Payment method
Remontujesz lub planujesz urządzenie swojej łazienki?
Zespół naszych ekspertów wesprze Cię przy doborze produktu, odpowie na wszelkie pytania techniczne, a nawet zorganizuje personalizację produktu, tak aby spełnić Twoje wszelkie wymagania!
Partner FJORDD:
Salon Maxfliz Kraków
Ul. Zakopiańska 58
30-418 Kraków
Niezależnie od tego czy myślisz o nowym wyposażeniu łazienki, płytkach ceramicznych, które ożywią wnętrze i sprawią, że poczujesz nową energię w swoim domu, czy będzie to zmiana kuchennych mebli – MAXFLIZ będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji.

Telefon kontaktowy: +48 12 211 21 00
Produkty na ekspozycji
Wanna SENJA
SENJA jest uniwersalnym modelem. Zaprojektowana została w formie inspirowanej grotem strzały. Sprawdzi się jako wanna wolnostojąca, ale można ją umiejscowić blisko ściany, łącząc z klasycznie montowaną armaturą ścienną podtynkową. Dobierzemy ją w dowolnym kolorze, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna. Wanna SENJA zamieni zwykłą łazienkę w rodzinne SPA.
Wanna BOLSTAD
Model ma niewielkie rozmiary i został specjalnie zaprojektowany z myślą o małych łazienkach. Dzięki temu nawet w kawalerce możemy stworzyć domowe SPA.
Ergonomicznie wyprofilowane i podwyższone z jednej strony oparcie zapewnia wysoki komfort wypoczynku w czasie kąpieli. Tak jak wszystkie modele marki, BOLSTAD ma elegancką maskownicę innowacyjnie wykonaną z tego samego materiału, co wanna.
Wanna SIDU
Ustawione pod ergonomicznym kątem boki dają idealne podparcie plecom i komfortowe ułożenie ciała w najbardziej naturalnej pozycji. SIDU sprawdzi się nie tylko jako model wolnostojący. Regularny, zbliżony do prostokąta kształt sprawia, że może być także dostawiona do ściany i połączona z tradycyjną armaturą ścienną podtynkową. Dobierzemy ją w dowolnym kolorze, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna.
Wanna SALMA
Jej krótsze boki są łagodnie zaokrąglone i delikatnie pochylone tak, by dać wygodne podparcie plecom. To zapewnia ciału ergonomiczną pozycję podczas kąpieli. Możemy w niej usiąść w najlepszej dla nas pozycji – z lekko ugiętymi nogami. Bez obaw w SALMIE zmieści się również najbliższa nam osoba, gdyż sprzyja temu też odpowiednio zaprojektowana długość wanny. SALMA ma harmonijny, syntetyczny kształt, który gwarantuje jej ponadczasowość. Ale na tym nie koniec, maskownicę odpływu wykonano z tego samego materiału, co wannę.
Umywalka SENJA
To typowy model do umieszczenia na blacie lub szafce, z którym zastosujemy armaturę stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. Nic nie ogranicza też naszego wyboru stylistyki i koloru armatury, gdyż maskownica odpływu została wykonana z tego samego materiału, co umywalka.
Umywalka SALMA
SALMA ma harmonijny, syntetyczny kształt. Jej ponadczasowy design gwarantuje, że doskonale będziepasować do wnętrz w każdej stylistyce – od klasycznych, poprzez nowoczesne, aż po industrialne czy loftowe. Ten model montowany na blacie o niewielkiej głębokości misy powtarza kształt wanny SALMA i jest jej naturalnym dopełnieniem. Nowoczesnym detalem jest maskownica odpływu wykonana z tego samego materiału, co umywalka.
Umywalka SIDU
W naszym codziennym życiu najbardziej liczy się wygoda, taka jaką dają nam smartfony. Dlatego nie wyobrażamy sobie życia bez nich. Wiele osób właściwie nie rozstaje się z nimi nawet na chwilę. I właśnie dla ich fanów powstała umywalka SIDU. Odtwarza ona kształt ikonicznego urządzenia i jak ono zapewnia nam niezwykły komfort podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Ma charakterystyczne proporcje i lekko zaokrąglone narożniki. Pełną symetrię i dyscyplinę projektową podkreśla także maskownica odpływu wykonana z tego samego materiału, co umywalka.