Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Payment method
Remontujesz lub planujesz urządzenie swojej łazienki?
Zespół naszych ekspertów wesprze Cię przy doborze produktu, odpowie na wszelkie pytania techniczne, a nawet zorganizuje personalizację produktu, tak aby spełnić Twoje wszelkie wymagania!
Partner FJORDD:
Salon Maxfliz Katowice
Al. Roździeńskiego 191
40-315 Katowice
Niezależnie od tego czy myślisz o nowym wyposażeniu łazienki, płytkach ceramicznych, które ożywią wnętrze i sprawią, że poczujesz nową energię w swoim domu, czy będzie to zmiana kuchennych mebli – MAXFLIZ będzie dla Ciebie kopalnią inspiracji.

Telefon kontaktowy: +48 32 720 92 00
Produkty na ekspozycji
Wanna BOLSTAD
Model ma niewielkie rozmiary i został specjalnie zaprojektowany z myślą o małych łazienkach. Dzięki temu nawet w kawalerce możemy stworzyć domowe SPA.
Ergonomicznie wyprofilowane i podwyższone z jednej strony oparcie zapewnia wysoki komfort wypoczynku w czasie kąpieli. Tak jak wszystkie modele marki, BOLSTAD ma elegancką maskownicę innowacyjnie wykonaną z tego samego materiału, co wanna.
Wanna SIDU
Ustawione pod ergonomicznym kątem boki dają idealne podparcie plecom i komfortowe ułożenie ciała w najbardziej naturalnej pozycji. SIDU sprawdzi się nie tylko jako model wolnostojący. Regularny, zbliżony do prostokąta kształt sprawia, że może być także dostawiona do ściany i połączona z tradycyjną armaturą ścienną podtynkową. Dobierzemy ją w dowolnym kolorze, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna.
Wanna SENJA
SENJA jest uniwersalnym modelem. Zaprojektowana została w formie inspirowanej grotem strzały. Sprawdzi się jako wanna wolnostojąca, ale można ją umiejscowić blisko ściany, łącząc z klasycznie montowaną armaturą ścienną podtynkową. Dobierzemy ją w dowolnym kolorze, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna. Wanna SENJA zamieni zwykłą łazienkę w rodzinne SPA.