Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Achitekta
Payment method
Partner FJORDD:
Salon DES Radom
Ambasada Budownictwa
Ul. Św. Wacława 23
26-600 Radom
Ambasada Budownictwa to wyjątkowe miejsce stworzone przez grupę osób od lat związanych z szeroko pojętą branżą wystroju wnętrz. Skupiamy się głównie na współpracy z projektantami, aby zwizualizować klientom jak produkty dostępne w naszej ofercie można zaaranżowć pod indywidualne potrzeby i gusta.

Osoba kontaktowa: Karolina Murawska
Telefon kontaktowy: +48 797 744 571
E-mail: desconcept@raceronline.pl
Produkty na ekspozycji
Umywalka FJORD
Jednym będzie przypominać kroplę wody, innym skojarzy się z kamieniem. Ale wszystkich przekona do siebie wygodą podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Montowany na blacie model można połączyć z dowolną armaturą stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. a to dzięki jednolitemu charakterowi umywalki, której maskownica odpływu została wykonana z tego samego materiału.
Wanna FJORD
Wygodnie wyprofilowane łuki gwarantują komfortową pozycję podczas kąpieli nawet dwóm osobom. Wanna idealna do połączenia z armaturą ścienną podtynkową lub wolnostojącą. Możemy dobrać jej dowolny kolor, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna. Model FJORD to rodzinne SPA w najlepszym stylu.