Click to order
Twój koszyk
Total: 
Aby zrealizować zamówienie, wypełnij poniższe pola
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Kod Twojego Architekta
Payment method
Remontujesz lub planujesz urządzenie swojej łazienki?
Zespół naszych ekspertów wesprze Cię przy doborze produktu, odpowie na wszelkie pytania techniczne, a nawet zorganizuje personalizację produktu, tak aby spełnić Twoje wszelkie wymagania!
Partner FJORDD:
BOZZA Wrocław
Ul. Zakopiańska 72
30-418 Kraków
Współczesna ceramika sanitarna to połączenie funkcjonalności z estetyką. Unikatowe wzory, kolory i stosowane rozwiązania tworzą charakter wnętrza i podkreślają jego wyjątkowość.

W swojej ofercie posiadamy całe spectrum urządzeń sanitarnych czołowych zagranicznych i polskich producentów – od umywalek, toalet myjących, kabin prysznicowych, po brodziki i wanny wolnostojące.


Telefon kontaktowy: +48 533 534 400
E-mail: biuro@bozza.pl
Produkty na ekspozycji
Umywalka FJORD
Jednym będzie przypominać kroplę wody, innym skojarzy się z kamieniem. Ale wszystkich przekona do siebie wygodą podczas codziennego mycia rąk czy pielęgnacji twarzy. Montowany na blacie model można połączyć z dowolną armaturą stojącą nablatową lub ścienną podtynkową. a to dzięki jednolitemu charakterowi umywalki, której maskownica odpływu została wykonana z tego samego materiału.
Wanna FJORD
Wygodnie wyprofilowane łuki gwarantują komfortową pozycję podczas kąpieli nawet dwóm osobom. Wanna idealna do połączenia z armaturą ścienną podtynkową lub wolnostojącą. Możemy dobrać jej dowolny kolor, ponieważ maskownica odpływu jest innowacyjnie wykonana z tego samego materiału, co wanna. Model FJORD to rodzinne SPA w najlepszym stylu.